Кричим постигна ценна домакинска победа след пълен обрат над гостите от Царацово. Мачът бе от третата осмица на “А” ОФГ. Гостите поведоха в резултата с 0:1 и завършиха първото полувреме в тяхна полза. Второто полувреме играчите на ФК “Кричим” излезнаха по-мобилизирани и взеха нещата в свои ръце, като успяха да обърнат резултата до 2:1. Насуф Карамустафов изравни, а Али Сюлейманов донесе успеха на своя тим.
Кричим е на 5-то място с 6 точки, колкото има и Труд. Царацово е предпоследен (седми) с 2. От групата изпадат последните три отбора.
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч / XXIII кръг: Марица 2009 (Градина) - Тракия (Нови извор)0:3 Кричим (Кричим) - Царацово 2020 (Царацово)2:1 7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч / XXIII кръг: в Голям чардак: СФК Раковски (Раковски) - Спортист 1948 (Голям чардак)- Труд (Труд) - Дъбене (Дъбене)-