Община Хасково организира денонощна охрана на ОУ“ Шандор Петьофи“ след втори вандалски погром в двора на училището. Полицията е установила извършителите на първото и второто нападение. И при двата случая те са заснети от охранителните камери. Последното е било в петък 25 май. Установени са двама младежи на 13 и 20 години, които са счупили пейки и кошчета за смет в двора на училището. И двамата са от Хасково, по-големият е студент в Пловдив.
Денонощна охрана в ОУ “ Шандор Петьофи“ след втори вандалски погром
May 28, 2018, 5:03 PM
1
881