Феновете на Левски продължават да бъдат активни и вече поръчаха над 14 500 от шампионските фланелки. От "синия" клуб съобщиха, че над 11 000 са продадените абонаментни карти за предстоящия сезон 2026/27, в който отборът на Хулио Веласкес ще направи всичко възможно, за да защити титлата си.

"Месецът на рекордите. Шампионската фланелка се превърна в истински фурор с над 14 500 поръчани бройки. Абонаментната кампания надхвърли 11 000 запазени места в нашия дом – крепостта „Георги Аспарухов“.

През следващата седмица се очаква всички карти да пристигнат при своите притежатели. А дотогава очаквайте още изненади през следващите дни", написаха от "Герена".

Следвай ни: