Националният нападател Владимир Николов се завръща в Славия за новия сезон. 25-годишният футболист ще има втори период при "белите", завръщайки се от Полша, където носеше екипа на Корона (Киелце). Момчетата на Ратко Достанич е в Банско, където тече лятната подготовка на тима.
"Владимир Николов се завръща при нас. Вдигаме конкуренцията в предни позиции", каза шефът на славистите Венцеслав Стефанов. "Жалко, че няма как да върна дечицата... Съпругата на треньора Иван Терзийски остава в много тежко състояние. Да, на записа не се вижда спукване на гума - навлиза в насрещното и ги смазва... Това е нещо ужасно", добави с тъга босът на "белите".
Следвай ни: