От Славия изразиха своята благодарност към обществеността за подкрепата, оказана след трагичния случай с двете загинали деца от школата на "белите" в катастрофа.
"Благодарим! В тези изключително тежки дни за голямото семейство на Славия получихме безброй думи на съпричастност, подкрепа и съболезнования от клубове, футболни организации, спортни деятели, привърженици и приятели от цялата страна. От името на ПФК Славия и Академия Славия изказваме своята искрена благодарност към всички, които споделиха болката ни и бяха до нас в този трагичен момент.
В подобни дни футболните цветове остават на заден план, а човечността, съпричастността и уважението към човешкия живот са това, което ни обединява. Благодарим на цялата футболна общественост в България за подкрепата, съболезнованията и съпричастността. Поклон пред паметта на нашите деца и на техния близък", написаха от най-стария столичен клуб.