Вихрен записа втора поредна победа в контролите. Тимът от Сандански би съседите от Беласица с 4:0. Това пък бе първа контрола за петричани за лятната подготовка. Головете за победителите реализираха Марио Ивов, Жечко Желязков, Преслав Йорданов и Иван Арсов.

Йорданов вкара още в дебюта си за "еделвайсите". Срещата се игра в две полувремена по 40 минути, по взаимна договорка заради жегата. Наставникът на Вихрен Борислав Кьосев заложи на два различни състава в двете полувремена, като само Бастунов и Тренков записаха повече игрово време.

Следвай ни: