Отборът на Локомотив набор 2004 завърши наравно 2:2 със съгражданите си от Марица (Пловдив). Срещата от Междуобластната група (р. 2003/2004) се игра днес от 10:30 на изкуствения терен на Лаута. "Черно-белите" наваксаха изоставане от два гола на полувремето и стигнаха до крайното 2:2

През първата част гостите от Марица съумяха да си реализират положенията и да се оттеглят на почивка при резултат 0:2. Велислав Шопов отбеляза и двата гола в полза на “Марица”. Второто полувреме започна с натиск на Локомотив, който даде резултат в 45-та минута. Стилян Черкезов намали резултата за 1:2. В 63-та минута Тони Лесов възстанови равенството за 2:2. До края на срещата "черно-белите" потърсиха победата, но до нов гол не се стигна.