Обърната кола, стояща на страничните си врати, седя цяла нощ на метри от Областната дирекция на МВР в Пловдив. Мистерия е как автомобилът е застанал в тази си позиция. Основната версия е, че той е преобърнат от група пияни младежи, тъй като е пречел за разпаркирането на друг автомобил.
Мистерия! Обърнаха Пунто под носа на Областна дирекция на МВР - Пловдив! Подозират пияни младежи
Jan 14, 2017, 5:20 PM
1
2391