„Разберете ме правилно - нямам нищо против Левски и привържениците. Тези, заблудените, които ме псуват. Аз съм против това за едни майка, а за други - мащеха", поясни босът на "белите", след което коментира и закачката му със спортния директор на Левски Георги Иванов.“
"Продължавам да уважавам Георги. Както виждате, не се обръщам към него с прозвището му. Да бъдеш комедиен актьор е висше изкуство. За да станеш комедиен актьор, трябва много да учиш. Разликата между него и мен са многото прочетени книги от моя страна, стотици прочетени книги. Все пак го считам за приятел, дано успее да постигне нещата, които не успя предния път", завърши Венци Стефанов. Коментирай