Халф на Суонси прекарал два дни с лед върху лицето
Feb 11, 2016, 12:12 AM
1
209
Полузащитникът на Суонси Сити Ки Сунг-Йонг разкри през какво е трябвало да премине след лошия сблъсък глава в глава с халфа на Уест Бромич Албиън Стефан Сесеньон.Двамата се удариха много лошо в 24-ия кръг при равенството 1:1, като 27-годишният южнокореец пострада по-лошо и трябваше да напусне терена със сътресение.Като предпазна мярка уелският тим пусна играча в 6-дневна почивка, заради която той припусна и ремито (1:1) срещу Кристъл Палас през отминалия уикенд. „Чувствах се наистина замаян след мача и главата ме болеже много силно в следващите няколко дни. Като цяло обаче се чувствах добре“, коментира Ки.„Опитах да попреча на Сесеньон и двамата се ударихме. Със сигурност не беше нарочно. Трябваше да почивам няколко дни и стоях с лед върху лицето си два дена. Сега отново тренирам и съм готов за този уикенд“, добави халфът.В събота Суонси посреща Саутхемптън в мач от 26-ия кръг на Висшата лига.Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOSКоментирай