Селекционерът на националния отбор на Тунис Ерве Ренар коментира поражението на тима си от Нидерландия с 1:3 в мач от група "F" на Световното първенство.

„Очевидно е, че не бяхме подготвени за този Мондиал, тук няма какво да се обсъжда. Това е голям турнир с много силни отбори, особено в тази група, която беше изключително трудна“, заяви Ренар.

Тунизийците завършиха на последното място в групата. Тимът не успя да спечели нито една точка в трите си изиграни мача.

Тива беше седмо участие на Тунис на световни финали, като отборът нито веднъж не е прескачал груповата фаза.

Следвай ни:

Снимки: Gettyimages