Дублиращият тим на ЦСКА 1948 записа победа с 4:2 при гостуването си на Спортист (Своге). Срещата беше дебютна за бившия национал Иван Иванов начело на "червените".

Още в третата минута Емил Виячки се беше включил в атаката на гостите и с десния крак даде аванс на ЦСКА 1948 II. В 31-ата минута Радослав Живков изравни след две поредни греди на "шоколадите". В 40-ата минута Ивайло Марков направи 2:1 за гостите с точно изпълнение от дузпа, а Дилян Георгиев от Спортист получи спорно директен червен картон за интервенцията, довела до 11-метровия наказателен удар.

След почивката Мартин Атанасов отблизо направи 3:1 за тима на Иван Иванов. В 54-ата минута Калоян Стефанов избухна с красив гол от фаул за 3:2. В 79-ата минута доскорошният национал Никола Илиев вкара красив гол и фиксира крайния резултат.