Отборът на Черно море записа победа с 4:3 срещу ЦСКА 1948 в мач 9-ия кръг на Елитната група до 17 години. „Моряците“ стартираха ударно срещата и до 6-ата минута вече водеха с 2:0 след два гола на Тони Михайлов. До 16-ата минута двата тима си отбелязаха още три попадения. Домакините намалиха на 2:1, а Никола Недков вкара за 3:1. ЦСКА успя да върне един гол – 3:2. До почивката „моряците вкараха четвърти гол чрез Кристиан Михайлов.

През втората част столичани успяха да намалят на 4:3 от дузпа в 84-ата минута.

В следващия кръг Черно море гостува на Славия в София.

Съставът на Черно море: Георги Монев, Пресиян Царев, Андрей Христов, Божидар Жечев, Емануил Няголов, Димитър Заимов, Иван Марков, Никола Недков, Ивайло Димитров, Кристиан Михайлов, Тони Михайлов (Георги Панайотов, Йоан Стилияно, Йордан Тодоров, Кристиан Андонов, Васил Касабов).