Отборът на “Марица” победи с 3:1 “Асеновец” в контрола при юношите старша възраст, играна във вторник на терена до Английската гимназия. Възпитаниците на Красимир Иванов бяха по-добрият тим на терена и постигнаха успех, като пропуснаха още доста положения. В 10-та минута Александър Праматаров откри, а в 30-та Атанас Павлов отбеляза втори гол. През втората част, в 69-та минута, Мариян Бончев реализира третото попадение на сметката на “Марица”. През второто полувреме треньора Красимир Иванов пусна в игра доста състезатели от набори 2002 и 2003.

Следващата контрола на “жълто-сините” ще бъде в неделя, от 12 часа, на стадиона в град Брацигово, а съперник ще бъде местният представителен отбор, който се състезава в “А” ОФГ - Пазарджик.