Тенисистките ни заложиха на дънките, посрещнаха ги с рози
Feb 2, 2016, 12:02 AM
1
200
Тенис отборът на България за Фед Къп, неофициалното световно отборно първенство за жени, вече е в Израел.Там Цвети Пиронкова, Елица Костова, Изабелла Шиникова и Диа Евтимова ще представят страната ни в група I на зона Европа/Африка.Надпреварата ще се проведе от 3 до 7 февруари в Ейлат, а българките са в Група D и ще се изправят срещу Унгария, Белгия и Латвия.Тази година, българският тим заложи на дънки и ефирни блузи за официалната вечеря.We arrived safely in Eilat and joined the official FED CUP Team Dinner ⚪️