Американската тенисистка Винъс Уилямс не успя да се класира за втория кръг на турнира в Бад Хомбург (Германия). В първия кръг 46-годишната Уилямс загуби от румънката Ирина Камелия-Бегу (211-та в световната ранглиста) с 2:6, 6:4, 6:7 (6).

Мачът продължи 2 часа и 58 минути.

Седемкратната шампионка от Големия шлем е загубила 12 поредни мача на сингъл.

Следващият мач на Бегу ще бъде срещу чехкинята Каролина Мухова.

Следвай ни:

Снимки: Imago