Четирима футболисти, играли досега за Гигант (Съединение) няма да са част от отбора за предстоящия сезон на Югоизточната Трета лига. Става въпрос за Венцислав Белчев, Йълмаз Сюлейман, Теодор Димитров и Златомир Димитров. Ръководството на Гигант (Съединение) благодари на четиримата, пожелава им много здраве и успехи в следващите начинания.
Следвай ни:Гигант се раздели с четирима
Jun 22, 2026, 12:54 PM
1
26