Четирима футболисти, играли досега за Гигант (Съединение) няма да са част от отбора за предстоящия сезон на Югоизточната Трета лига. Става въпрос за Венцислав Белчев, Йълмаз Сюлейман, Теодор Димитров и Златомир Димитров. Ръководството на Гигант (Съединение) благодари на четиримата, пожелава им много здраве и успехи в следващите начинания.

Следвай ни: