Националният ансамбъл и Невяна Владинова ще участват в Москва
Feb 1, 2016, 5:12 PM
1
148
Националният ансамбъл на България за жени и Невяна Владинова ще участват на първия за годината турнир от сериите Гран При по художествена гимнастика в руската столица Москва. Надпреварата ще се проведе от 19 до 21 февруари. В съпътстващия международен турнир за жени ще стартира Ерика Зафирова. При девойките ще стартират българките Йоана Николова, Полина Иванова и Галатея Герова. На състезанията в Москва ще има представителки от 45 страни. /БТАСвали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOSКоментирай