Мениджърът на Уест Хем Славен Билич заяви, че е развълнуван от привличането на Емануел Еменике. Нападателят идва с договор под наем от Фенербахче.„Следим Еменике от известно време“, заяви Билич пред Sky Sports News.„Познавам го от доста време, той е страхотен играч и се надявам, че ще свърши отлична работа при нас“, добави Славен Билич.„Той е чудесен реализатор и работи за отбора“, каза още Билич.Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOSКоментирай