До момента са глобени 250 собственици, които не са почистили прилежащите територии към имотите си, съобщиха от пресцентъра на Столичната община. Съставени са и три акта на юридически лица.
Глобиха 250 софиянци, не почиствали имотите си от сняг
Jan 11, 2017, 5:48 PM
1
226