Официалната церемония по изтеглянето на жребия за сезон 2026/27 във Втора Лига ще се проведе на 29 юни (понеделник) от 19:00 ч. в хотел "Рамада", ул. "Княгиня Мария Луиза" № 131, в София.

На нея ще бъде определена програмата за новия шампионатен сезон, като представители на клубовете и футболната общественост ще присъстват на официалното събитие.

Следвай ни: