Motorsport Academy съвместно с Община Твърдица, за втори път ще организират зимен автомобилен спектакъл - Ралиспринт Твърдица 2017Ето и съобщението, което публикуваха от Академията:"На 10-11 февруари на специално подбрано трасе в Твърдишкия балкан в разгара на зимата, ще имате възможност да наблюдавате или участвате в един истински автомобилен спектакъл, компактно и отлично организирано зимно мотор шоу наречено СНЕЖЕН РАЛИСПРИНТ.Отново гр. Твърдица ще бъде центърът на автомобилния спорт, но за разлика от горещите юлски дни, това ще се случи през февруари и то не на горещ асфалт, а на снежно трасе, което е типично само за Рали Монте Карло и Рали Швеция.Като организатори се надяваме най-искрено да удовлетворим в пълна степен очакванията Ви за едно истинско автомобилно мероприятие проведено при зимни условия, което да се превърне в запомнящ се спортен празник за състезатели и любители на този красив спорт".Коментирай