Отборите на Септември София в елитните групи до 17 и до 15 години завършиха сезон 2020/2021 с победа и равенство срещу ЦСКА София.

Играчите на Андрей Андреев разбиха "червените" с 5:1, като на полувремето с два гола на Димитър Николов обърнаха резултата в своя полза, след като губеха с гол пасив, дело на Кери. "Септемврийци" категорично надиграха своя противник през целия двубой и заслужено пратиха топката в мрежата на ЦСКА още три пъти през втората част, като автори на попаденията станаха Мартин Зимбилев, Мирослав Колев и Теодор Андреев от дузпа.

За момчетата на Септември U15, двубоят бе по - емоционален, тъй като бе последен под ръководството на Ясен Даскалов, който бе техен треньор през последните почти 7 години. Срещата завърши при резултат 1:1, а единственото попадение отбеляза капитанът на тима Валентин Доцев. Преди това Христов даде преднина на "червените". От новият сезон "септемврийци" ще бъдат водени от Димитър Андонов.