Наставникът на Пирин Олександър Бабич обяви, че е доволен от характера на своите футболисти, които губеха с 0:2 до 12-ата минута при гостуването на Крумовград, но в крайна сметка стигнаха до точката след 2:2.

“Показахме характера на отбора. Освен това на почивката направихме нужните промени, започнахме да пресираме повече тримата централни защитници на Курмовград. Най-важното за нас бе да отбележим едно попадение, за да се върнем в двубоя, а след това и изравнителен гол. Понякога за съперника е трудно, когато води с 2:0 и знаехме това. Много важно бе да отбележим дузпата.

Ще се опитаме в паузата да бъдем по-активни. Ще анализираме лесните грешки, които допуснахме през първото полувреме, но сме много доволни от точката.

Първите 15-20 минути не стартирахме добре. Трябва да дадем почивка на играчите”, разясни Бабич.