1:1 приключиха в Пазарджик, втория отбор на Хебър и Балкан (Ботевград). Срещата е от 25-ия кръг на Югозападната Трета лига. Двубоят премина в нерви и напрежение. Павел Петков откри за гостите в 23-ата минута от дузпа, отсъдена за грубо нарушение срещу Димитър Руйчев. Лазар Лазаров изравни в 39-ата минута, а ботевградчани имаха претенции за засада. Кулминацията настъпи в 65-ата минута, когато в спор влязоха хора от двата лагера. Реферът вдигна червени картони на треньора на домакините Спас Гигов, футболиста му Кристиян Янакиев и Павел Петков от Балкан. После близо десетина минути имаше суматоха. След това мача се доигра.

В 5-ата минута на даденото от съдията продължение гостите поискаха дузпа за нарушение срещу играча им Сергей Пени, но такава не беше отсъдена. При следващата атака, Пени вкара топката в мрежата, но попадението не беше зачетено и ботевградчани пак протестираха. Накрая пък поискаха дузпа, но съдията вместо такава, вдигна жълт картон на футболиста им Александър Георгиев