Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) допусна поражение при гостуването си на Гигант (Съединение). „Черно-белите“ отстъпиха с 0:1 на домакините.

Двубоят се игра при изключително силен вятър, който затрудни много и двата тима през всичките 90 минути. Единственото попадение в срещата падна през първата част на мача. Георги Мавродиев осигури трите точки с попадение в 33-ата минута, когато надбяга пловдивската защита и стреля точно. Домакините имаха още няколко възможности да вкарат. „Черно-белите“ също имаха своите положения пред гола, като най-близо до това да се разпишат бяха Тони Лесов и Веселин Празов.

Последният кръг в Югоизточната Трета лига от есенния полусезон е следващия уикенд. Локомотив ще приеме Асеновец (Асеновград) на 26.11 от 14:30 часа.

Локомотив Пд II81 Кристиан Христов Томов – КАПИТАН – ВРАТАР21 Пламен Маринов Петров69 Александър Йорданов Георгиев4 Видол Димитров Сейменски27 Тодор Ивайлов Нейчев88 Мартин Христов Хайдаров80 Иван Ангелов Узунов28 Васил Атанасов Църцев31 Веселин Викторов Празов7 Иван Василев Михайлов6 Антонио Антонов Миленков
 Резерви22 Даниел Армен Амбарцумян – ВРАТАР5 Ивилин Петров Чехларски20 Георги Иванов Михайлов13 Тони Иванов Лесов10 Александър Митков Колев89 Кристиан Атанасов Орманов8 Иван Илиянов Арамазов29 Иван Димитров Кръстев12 Виан Тодоров Станков

Главен Треньор: Христо Евтимов Златински