Наставникът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев говори след поражението с 0:2 от Берое в Стара Загора. Тунчев съжали за началото на второто полувреме, когато футболистите на Николай Киров откриха резултата.

"Обърка се началото на второто полувреме. Излязохме и не знам в коя секунда на втората част ни вкараха гол. Берое не направи нещо кой знае какво, ние си го направихме. Говорихме едно на полувремето, получи се съвсем различно. Нормално след гола Берое се прегрупира, имахме една-две ситуации, но не успяхме да вкараме гол. Трябваше след почивката да изострим малко нещата в нападение. Когато видяхме стартовите 11 на Берое, казахме, че трябва да бъде внимателни и да не грешим в средата на терена, защото те това ще чакат. За жалост точно това стана. Трябва да сведем грешките до минимум. Като игра не мога да кажа напълно, че съм недоволен, но грешките ни костват точки. Към момента не съм видял напрежение от загубите, но когато не успяваш да победиш, със сигурност идва и това нещо", каза бившият футболист на Локомотив (Пловдив), ЦСКА и Лестър.

Снимка: startphoto.bg