Помощник-треньорът на Черно море Петър Костадинов говори след загубата на тима с 0:3 от Локомотив (Пловдив).

"Мисля, че с оглед на показаното на терена, резултатът отговоря на това. Загубихме, защото заспахме за 5 минути през второто полувреме и тогава паднаха два гола. Не си вкарахме ситуациите, а те си вкараха техните.

Не мога да коментирам ситуацията за дузпата, ако е имало контакт ще е жалко, защото това положение влияе пряко на развоя на мача.

На нас ни е стара слабост да пропускаме пред гола. В лицето на Евгений Сердюк имаше кой да ги завършва, а сега се надяваме на хората, които трябва да го заместят. Куриор, Са и Закария са хората, които могат да бележат и трябва да го правят", заяви Костадинов.

Снимки: Борислав Цветанов