От снощи на улица „Гаврил Кръстевич“, в района на Историческия музей, обикаля ловно куче. Хората, живеещи на улицата са го нахранили и са му дали вода. Те предполагат, че животното е избягало или е изгубено.
Изгубено куче в района на Исторически музей. Някой ще си го познае ли?
May 20, 2018, 2:38 PM
1
424