Блогария се шегува с Борисов като кавалер на Меркел
May 18, 2018, 4:53 PM
4
842
Шегите с нашия Началник, който не нашега се е взел за партньор на Меркел, заляха мрежата. https://offnews.bg/offtopic/fejsbuk-humor-kade-bojko-zavede-svoiata-angela-680881.html
Вадя на показ снимките, които показват, че не става дума за “опозиционна завист” от страна на БСП. Столетното чувство за хумор не предполага иронизиране на Борисов като носталгик по символиката на комунизма.
Върху оригиналната снимка са насложени колажи. https://offnews.bg/offtopic/fejsbuk-humor-kade-bojko-zavede-svoiata-angela-680881.html
“И на ПСА, по – известен като МОЧА”, както пишат авторите на публикацията в OFFNews&