В МБАЛ - Хасково остават двама от ранените при вчерашната катастрофа на влак и автобус в Симеоновград, съобщиха от лечебното заведение. Малко след 17 часа вчера в Симеоновград на неорханяем ж.п. прелез товарна композиция блъсна автобус с пътници от енергийния комплекс "Марица Изток". След инцидента на петима се наложи да бъде оказвана долекарска и лекарска помощ, предаде БТА. Единият от пациентите е в хирургия с 5 счупени ребра, поясни изпълнителният директор на МБАЛ д-р Георги Гелов. Другият е настанен в неврохирургия с травма на глава и мозъчно сътресение, допълни той. При нас бе доведен мъж с контузия на раменната става, но след прегледа той бе освободен за домашно лечение, съобщи началникът на травматологичното отделение д-р Митко Петков.
2-ма от ранените при катастрофата на влак и автобус в Симеоновград остават в болница
May 18, 2018, 9:54 AM
1
584