2 момиченца са родени след ин витро процедури подпомогнати от община Хасково, а още 6 бебета се чакат до месеци, съобщават от кметството.
2 бебета се родиха, а 6 се чакат след ин витро процедури
May 17, 2018, 4:29 PM
1
631