Хасковликите Габриела и Стефани Стоеви спечелиха титлата на двойки от турнира по бадминтон от категория „Супер 100“ в Орлеан, Франция, който беше с награден фонд 75 000 долара. На финала водачките в схемата се наложиха с лекота над Делфин Делрю и Леа Палермо от Франция с 21:8, 21:14.
Сестри Стоеви шампионки във Франция
Apr 1, 2018, 6:03 PM
1
1058