Локомотив Пловдив нарушиха традицията и днес рейсът им ги остави точно пред тунела на съблекалните, вместо до административната сграда, както беше в предишните дербита играни в Коматево.
Локо влезе на Коматево през парадния вход
Feb 20, 2016, 12:10 PM
1
286