Любо Минчев: Ние заслужено се класирахме за полуфинала
Feb 19, 2016, 10:32 PM
1
138
Треньорът на Берое Любомир Минчев заяви след победата над Спартак Плевен, че старозагорци заслужено са се класирали за полуфинала на надпреварата.„Хвърлихме доста усилия и бяхме възнаградени“, коментира Минчев.„Поздравявам плевенчани, вкараха много тройки, но не успяха“, добави треньорът на Берое.„Ние заслужено продължихме", каза още Любомир Минчев./БТАСвали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOSКоментирай