Треньорът на Спартак Плевен: Заслужавахме да спечелим
Feb 19, 2016, 10:31 PM
1
132
Треньорът на Спартак Плевен Александър Дяковски заяви след загубата от Берое на четвъртфинала за Купата на България, че водения от него отбор е заслужавал да спечели.„Искам да честитя Берое за победата и да поздравя моите момчета за характера, които показаха“, коментира Дяковски.„Надявам се да се развиваме и напредваме“, добави треньорът на Спартак.„Според мен ние заслужавахме да спечелим. Късметът обаче не беше на наша страна", каза още Александър Дяковски./БТАСвали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOSКоментирай