Клоп не остана никак щастлив от играта на Ливърпул
Feb 19, 2016, 7:09 AM
1
122
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп не скри фрустрацията си след нулевото реми, което тимът му записа при гостуването срещу Аугсбург в 1/16-финалите на Лига Европа.Германският специалист заложи на силен титулярен състав с Филипе Коутиньо, Даниел Стъридж, Роберто Фирмино, Емре Джан и Джордан Хендерсън. Въпреки това англичаните се представиха доста колебливо срещу един от опашкарите в Бундеслигата, а накрая дори можеха да си тръгнат с поражение.„Трябва да бъдем реалисти. Този резултат е напълно окей за мач като гост в евротурнирите. Можехме да вкараме няколко гола, но като представяне не съм доволен“, коментира Клоп.„Ние се борим да намерим постоянството. Играхме и така в този мач. Обаче не е необходимо да позволяваме на съперника да се връща в мача. Не съм доволен на 100 процента от този мач. Проблемът е следният – предвид нашето качество трябваше да направим повече. Нужно е търпение, но аз не съм от най-търпеливите, никак даже. Моето усещане е, че можехме да се представим доста по-добре“, завърши Клопо.Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOSКоментирай