Питбулът от Мокрище вече е отведен. Това се случи в следобедните часове вчера, след изтичане на двуседмичната карантина за бяс на кучето – убиец, което разкъса тригодишния Митко.
Софийска организация взе питбула, който уби дете в Мокрище
Feb 13, 2018, 3:31 PM
1
214