След приключилия вчера във Варна финален етап от НТ “Млад Олимпиец” за участници до 15 години състезателите на СКТМ “Асарел-Медет” се завърнаха с бронзов медал за Илия Воденичаров и 5-о място за Стоян Зайков. Предвид факта, че в тази възрастова група конкуренцията е много голяма, представянето на двамата ни състезатели е изключително добро.
Отлично представяне за младите надежди на СКТМ “Асарел-Медет”
Feb 12, 2018, 8:15 PM
1
401