Двама пострадаха при удар на градски автобуси /Галерия/
Feb 15, 2016, 11:30 AM
5
152
Двама души пострадаха при удар на автобуси на градския транспорт тази сутрин в Пловдив. Сблъскът е станал малко след 9 часа в района на спирката пред ДСК на ул. „Победа”.
По първоначални данни причина за катастрофата е неспазването на необходимата дистанция. Единият автобус е с изпочупено задно стъкло, на другия е потрошено предното.
Двама пътници са откарани за преглед в болница след инцидента./Марица.бг
Двама пострадаха при удар на градски автобуси (ВИДЕО и ГАЛЕРИЯ)
Двама пострадаха при удар на градски автобуси (ВИДЕО и ГАЛЕРИЯ)
Двама пострадаха при удар на градски автобуси (ВИДЕО и ГАЛЕРИЯ)
Двама пострадаха при удар на градски автобуси (ВИДЕО и ГАЛЕРИЯ)