Саяна (Хасково) надви в Созопол, едноименния тим с 1:0. Срещата е от 32-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Ахмед Осман осигури ценния успех за гостите с глава след центриране на капитана Красимир Илиев в 15-ата минута. Напрежението взе връх в даденото от съдията продължение в края на мача. Първо в 93-ата минута с червен картон беше отстранен вратаря на Саяна Богомил Цинцарски. Тогава капитана на домакините Диян Молдованов получи втори жълт и червен картон. Съотборникът му Тодор Петков пък беше изгонен от рефера в 97-ата минута. За груб фаул беше отстранен хасковския футболист Калоян Делчев в 103-ата минута.

Треньорът на Саяна Живко Желев коментира пред Sportal.bg:

„Футбол се игра до 20-ата минута. След това две остри влизания на футболисти от Созопол дадоха началото на грозни събития на терена – нерви, сблъсъци, груби нарушения“.