Юношите на „Левски“ до 15 и до 16 години записаха победа и загуба като гост срещу връстниците си от „ЦСКА-София“ в мачове от 19-ия кръг на Елитните групи в тези възрасти.

„Левски“ U15 победи с 3:0 „червените“. „Сините“ откриха резултата още във 7-та минута с гол на Ернан Ангелов. Два гола на Лазар Петров – в 23-та и 63-та минути оформиха класическата победа.

Воденият от треньора Милен Гаджев отбор е на трето място в класирането с 41 точки.

Левски U15: 1. Дамян Дамянов, 2. Александър Ценов, 3. Калоян Кирилов (75 – 15. Реджеп Джугдан), 4. Мартин Гайдев (57 – 19. Пиер Дамянов), 5. Васил Гочев, 6. Денислав Василев, 7. Мартин Стоянов (68 – 17. Георги Георгиев), 8. Ернан Ангелов, 9. Лазар Петров, 10. Георги Камбитов (к) (75 – 13. Томислав Петров), 11. Денис Милетиев (75 – 14. Диан Маринов).

Юношите на „Левски“ до 16 години загубиха с 1:5 от домакините. Попадението за „сините“ бе дело на Иво Мотев. Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е на шесто място в класирането с актив от 35 точки.

Левски U16: 1. Огнян Владимиров (к), 2. Антон Манов, 3. Кристиан Манолов, 4. Антонио Георгиев, 5. Андрей Нешев, 6. Сашо Грънчаров, 7. Александър Калчев, 8. Радостин Стоилов, 9. Иво Мотев, 10. Любомир Каракашев, 11. Самуел Велчев.

Вторият отбор на „Левски“ завърши наравно – 1:1 като гост на „Пирин“ в Разлог в мач от 25-ия кръг в Югозападна Трета лига.

„Сините“ откриха резултата в 38-та минута с гол на Калоян Петков след подаване на Виктор Добрев, а 5 минути по-късно домакините стигнаха до равенството.

Воденият от треньора Христо Арангелов отбор е на десето място в класирането с 34 точки.

„Левски 2“: 12. Ивайло Крумов, 2. Янислав Дерлоков, 3. Георги Русинов, 4. Мартин Пасалидис, 5. Слави Чакъров, 6. Никола Бандев, 7. Александър Божилов, 8. Виктор Добрев (82 – 13. Кристиан Красимиров), 9. Калоян Петков, 10. Кристиян Йовов (70 – 15. Георги Христанов), 11. Борислав Рупанов (к).