Вторият отбор на „Левски“ победи с 5:3 на стадион „Георги Аспарухов“ „Рилски спортист“ в мач от 22-ия кръг в Югозападна Трета лига.

Преслав Бачев откри резултата още във 2-та минута след подаване на Адриан Видинов, но гостите от Самоков направиха пълен обрат в резултата. Борислав Рупанов изравни в 66-та минута след асистенция на Бачев, който се разписа на два пъти в рамките на две минути – 68-ма и 70-та. Георги Христанов вкара петото попадение за „сините“ в 75-та минута след подаване на Александър Божилов.

Воденият от треньора Христо Арангелов отбор е на дванадесето място в класирането с 29 точки.

„Левски 2“: 99. Иван Андонов (к), 2. Янислав Дерлоков, 3. Георги Русинов, 4. Адриан Видинов, 5. Слави Чакъров, 6. Никола Бандев, 7. Виктор Добрев (60 – 18. Георги Христанов), 8. Александър Божилов (80 – 17. Стивън Гаоте), 9. Преслав Бачев (70 – 20. Калоян Петков), 10. Кристиян Йовов, 11. Борислав Рупанов.