Лудогорец U16 прегази с 8:1 Спартак (Пловдив) в мач от XV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 16 години. Разградчани гостуваха в града под тепетата. Този резултат се превръща в любим за момчетата на Росен Маринов, които записаха същия разгром и в предишния кръг срещу Звезденбург.

През първото полувреме Димитър Мрънков заби два гола, а по един вкараха Илиан Гатински, Максим Минков и Николай Николов.

След почивката Гатински отбеляза второто си попадение в двубоя, а по едно добавиха Атила Сакалъ и Цветомир Митев.

Личеше сериозна разлика в класите. Доволен съм от победата, постигната с повече от категоричен резултат. Имам обаче забележки към някои детайли в играта, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Росен Маринов.