Юношите на „Левски“ до 18 години победиха с 2:1 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Лудогорец“ в реванша от 1/4 финалите в турнира за Купата БФС и с общ резултат 4:3 се класираха за ½ финалите в турнира.

Футболистите на треньора Христо Арангелов стигнаха до невероятен обрат в последните минути на срещата след като изоставаха в резултата. Никола Кунчев изравни минута преди края на редовното време след подаване на Мартин Борисов, а Стоян Добрев вкара топката във вратата на гостите в добавеното време след изпълнение на корнер.

Левски U18: 1. Даниел Стефанов, 2. Янислав Дерлоков, 3. Георги Русинов, 4. Адриан Видинов, 5. Стоян Добрев, 6. Никола Бандев (к), 7. Мартин Пасалидис (90 – 15. Мартин Здравков), 8. Александър Божилов (65 – 17. Мартин Борисов), 9. Никола Кунчев, 10. Стивън Гаоте (80 – 18. Нораир Нурикян), 11. Стивън Стоянчов.

Юношите на „Левски“ до 14 години се класираха за ½ финалите в турнира за Купата на БФС! Воденият от треньора Георги Коруджиев отбор победи с 1:0 в реванша на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Спартак“ (Варна) и с общ резултат 6:1 е сред четирите най-добри отбора в надпреварата.

Победният гол за „Левски“ отбеляза Явор Кръстев в 77-та минута от пряк свободен удар.

Левски U14: 1. Пламен Пандазиев (49 – 12. Денислав Христов), 2. Виктор Петров, , 4. Мартин Реджебов, 5. Александър Иванов, 6. Росен Иванов, 8. Явор Кръстев, 10. Александър Стоилов (к) (49 – 15. Йоан Немчев), 11. Мариян Йовов (57 – 9. Едуард Ангелов), 13. Мартин Райчев (57 – 19. Кристиан Шиячки), 14. Мариян Славчев, 16. Владимир Речев (65 – 18. Александър Бибев).