Юношите на „Левски“ до 14 години разгромиха с 5:1 като гост „Спартак“ (Варна) в първата среща от ¼ финалите в турнира за Купата на БФС. Реваншът на стадион „Георги Аспарухов“ е насрочен за 22 ноември, сряда от 11:00 часа.

Мариян Йовов откри резултата от пряк свободен удар 9-та минута, а два гола за воденият от треньора Георги Коруджиев отбор отбеляза Явор Кръстев в 27-та и 70-та минути. По едно попадение добавиха Румен Борисов в 45-та и Александър Николов в 57-та минути.

Левски U14: 12. Александър Митев (54 – 1. Пламен Пандазиев), 2. Росен Иванов (68 – 15. Виктор Петров), 3. Мариян Славчев, 4. Мартин Реджебов, 5. Адриян Миланов, 6. Румен Борисов, 7. Александър Николов (68 – 13. Едуард Ангелов), 8. Явор Кръстев, 9. Мартин Райчев, 10. Александър Стоилов (к) (41 – 14. Йоан Немчев), 11. Мариян Йовов (54 – 16. Владимир Речев).