Юношите на „Левски“ до 15 години завършиха 1:1 като гост на „Кронос“ (Пловдив) в мач от 12-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Голът за „сините“ отбеляза Габриел Йорданов в 55-та минута. Воденият от треньора Милен Гаджев отбор е на трето място в класирането с 29 точки.

„Левски“ U15: 1. Дамян Дамянов, 2. Мартин Гайдев, 3. Пиер Дамянов (41 – 19. Реджеп Джугдан), 4. Любен Бакърджиев (41 – 17. Мартин Стоянов), 5. Васил Гочев (57 – 18. Калоян Кирилов), 6. Денислав Василев, 7. Лазар Петров, 8. Ернан Ангелов, 9. Габриел Йорданов, 10. Георги Камбитов (к), 11. Денис Милетиев.

Юношите на „Левски“ до 16 години загубиха с 0:1 като гост от връстниците си от „Спартак“ (Пловдив) в мач от 12-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е на трето място в класирането с актив от 24 точки.

„Левски“ U16: 1. Мартин Георгиев, 2. Антон Манов, 3. Кристиан Манолов, 4. Александър Йовчев, 5. Стоян Лазаров, 6. Сашо Грънчаров, 7. Любомир Каракашев, 8. Радостин Стоилов (к), 9. Андрей Нешев (77 – 17. Антонио Георгиев), 10. Кристиян Вутов (65 – 18. Георги Денов), 11. Самуел Велчев (46 – 16. Даниел Драгомиров).

Вторият отбор на „Левски“ завърши 1:1 като гост на „Септември II“ в мач от 16-ия кръг в Югозападна Трета лига. Голът за „сините“ отбеляза Александър Божилов в 59-та минута след подаване на Георги Русинов. Воденият от треньора Христо Арангелов отбор е на дванадесето място в класирането с 20 точки.

„Левски 2“: 1. Даниел Стефанов, 2. Янислав Дерлоков, 3. Георги Русинов, 4. Виктор Любенов, 5. Мартин Пасалидис, 6. Никола Бандев, 7. Дейвид Михалев (к), 8. Александър Божилов, 9. Георги Атанасов (80 – 17. Кристиан Красимиров), 10. Кристиян Йовов (61 – 18. Калоян Петков), 11. Виктор Добрев.