Отборът на Легия (Варшава) стигна до ценен успех с 2:1 при гостуването си на тима на Жрински (Мостар) в среща от третия кръг на група “Е” на Лигата на конференциите. Успехът изпрати поляците на първото място с равен брой точки с втория Астън Вила.

Домакините успяха да поведат в резултата в 30-ата минута, когато се разписа Неманя Билбия. Радостта им обаче бе краткотрайна, защото в 32-ата минута Слободан Яковлевич си вкара автогол.

През втората част поляците бяха по-настъпателни и стигнаха до пълен обрат. Това се случи в 63-ата минута, когато Блаж Крамер изведе своите за първи път напред.

Играчите на Жрински (Мостар) също стигнаха до втори гол, който бе отбелязан от Марио Чуже, но VAR отмени попадението заради засада.

Въпреки поражението, отборът от Босна и Херцеговина остава с реални шансове да преодолее групите и да се класира за фазата на директните елиминации.