Юношите на „Левски“ до 17 години победиха с 4:0 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „Национал“ в мач от 9-ия кръг на Елитната група в тази възраст.

Никола Кунчев откри резултата за „сините“ в 5-та минута, а в 34-та Валентин Иванов удвои. През второто полувреме се разписаха Стивън Гаоте в 68-та и Стивън Стоянчов в 83-та минути.

Воденият от треньора Стоян Димов отбор е едноличен лидер в класирането с актив от 25 точки, с три повече от втория „Черно море“.

„Левски“ U17: 1. Георги Кузов, 2. Димитър Яръмов, 3. Александър Кръстев, 4. Христо Аргиров, 5. Мартин Здравков, 6. Валентин Иванов (83 – 16. Марио Данчев), 7. Стилян Шопски (70 – 15. Калоян Атанасов), 8. Михаил Петров (к) (70 – 13. Анатоли Кръстев), 9. Никола Кунчев (46 – 18. Дарин Стоев), 10. Стивън Стоянчов, 11. Стивън Гаоте (88 – 14. Ангел Искров).

Юношите на „Левски“ до 15 години разгромиха като гост „Спартак“ (Варна) със 7:1 в мач от 9-ия кръг на Елитната група в тази възраст.

Резултатът в мача бе открит след автогол на домакините в 20-та минута. Минута по-късно „Спартак“ изравни. По два гола за „сините“ отбелязаха Денис Милетиев в 26-та и 75-та и Ернан Ангелов в 47-та и 64-та от дузпа минути. По веднъж се разписаха Георги Камбитов в 31-та и Томислав Петров в 79-та минути.

Воденият от треньора Милен Гаджев отбор дели първото място в класирането със „Септември“ с актив от по 25 точки.

„Левски“ U15: 1. Дамян Дамянов (67 – 12. Цветан Цветков), 2. Любен Бакърджиев (67 – 15. Андрей Попов), 3. Реджеп Джугдан, 4. Мартин Гайдев, 5. Васил Гочев, 6. Денислав Василев, 7. Мартин Стоянов (59 – 17. Денис Стоилков), 8. Ернан Ангелов (67 – 14. Диан Маринов), 9. Габриел Йорданов, 10. Георги Камбитов (к) (59 – 16. Томислав Петров), 11. Денис Милетиев.

Юношите на „Левски“ до 16 години завършиха 1:1 като гост на връстниците си от „Хебър“ (Пазарджик) в мач от 9-ия кръг на Елитната група в тази възраст.

„Сините“ откриха резултата в 30-та минута след попадение на Стоян Лазаров. Домакините стигнаха до равенството в 70-та минута.

Воденият от треньора Димитър Андонов отбор е на трето място в класирането с актив от 21 точки.

„Левски“ U16: 1. Огнян Владимиров (к), 2. Антонио Георгиев, 3. Кристиан Манолов, 4. Александър Йовчев, 5. Стоян Лазаров, 6. Антон Манов, 7. Любомир Каракашев, 8. Мерт Салим (70 – 18. Георги Денов), 9. Андрей Нешев, 10. Самуел Велчев (60 – 16. Даниел Драгомиров), 11. Иво Мотев.