Нападателят Борислав Балджийски е пред завръщане в Славия. Към момента 25-годишният бивш младежки национал има договор с Монтана, който ще бъде прекратен в най-близко бъдеще.Борислав Балджийски напусна МонтанаЮношата на Левски игра при "белите" в 3 мача през лятото на 2013 година, след което беше освободен.Славия се намира на подготвителен лагер в турския курорт Анталия и на 4 февруари ще играе приятелски мач с полския първодивизионен Заглембе. Борислав Балджийски е бивш футболист на Черноморец, Ботев Ихтиман и Локомотив Мездра./БТАСвали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOSКоментирай